تبلیغات
...odyssey... - ضایع شدگی...
...odyssey...
ضایع شدگی...
سر کلاس هندسه، دبیر گرامی آقای ...زاده گفتن بچه ها توجه داشته باشید که ماژیک رو بخوایم پاک کنیم از رو تخته، بهتره که در یک جهت دستمونو بکشیم روش! و اگه دستمون رو در دو جهت مخالف حرکت بدیم، درست پاک نمی شه!! نگاه کنین :
و اول دستش رو یه نقطه که با ماژیک کشیده بود،به چپ و راست کشید وماژیک پخش شد و گفت حالا ببینین اگه من همینجوری دستمو بکشم، (و دستشو به یه جهت رو ماژیک کشید) پاک .... نمی شه مثل اینکه!! خب این چون نقطه ای بود خوب اجرا نشد، اگه خط باشه بهتره ! و همین کار رو با یک خطی که با ماژیک رو تخته کشیده بود،  انجام داد و اینبار دیگه کلاس منفجر شد از خنده!! از جمله خود ایشون!


نتیجه ی اخلاقی: از چیزی مطمئن نیستید در موردش نظریه ندید!!

به گزارش واحد خبرگزاری مطلع شدیم که جناب اقای ... زاده، با مدیر محترم مدرسمون داشتند صحبت می کردند،مدیرمون یه چیزی می گویند و آقای ...زاده هم بر حسب عادت بهشون می گن : آفرین!! :d  (دم ایشان گرم باد!)

پ.ن: در اولین فرصت عکسی رو که از آقای ...زاده در هنگام کشیدن کروکی ولایتشون روی تخته گرفتیم ، به نمایش می زارم!! البته باید بگم چون ماها خیلی باشخصیتیم ازشون اجازه گرفتیم! و گفتیم عکستون رو در اینترنت پخش می کنیم!! ایشون هم کمی تفکر کردن و گفتن : اول بزارید عکسو ببینم، اگه خوب بود باشه!! :d

سوتی دوست جانمان unique :
رفقایمان که در ردیف جلوی ما جلوس می کنند، تا انتها زبان را از حلقوم مبارک خارج کرده بودند (نمی دانیم هدف چه بود از این حرکات! ) یونیک جان هم اومد یه چیزی گفته باشه، گفت مثل صد و یک اسب خالدارن!! :D   حالا ما نمی دونیم شباهت اسب و سگ رو دقیقا به کدوم بخششون نسبت بدیم!!


پ.ن : دقت نکردی خب!! اسب و سگ شباهت های زیادی دارن، شما نمی تونین شباهتشو درک کنین به یونیک جان مربوط نیست اصلا!! ایشون سوتی نمی دن اصلا!!

خبر مهم : طبق آخریب تحقیقات، بهشت 8 در داره که 3 تاش رو قمی ها بازه!!  
 منبع : خانم ... دبیر محترمه ی دین و زندگی مجتمع ...


پ.ن: خدا این متفکران روشن فکر رو از مدرسمون بر نداره!!

نوشته شده توسط Odyssey در پنجشنبه 7 آبان 1388 و ساعت 05:38 ب.ظ [+] | comments

All Rights Reserved 2005-2006 © http://odyssey.mihanblog.com